VDH Kringgroep Raalte

UITSLAGEN 2007

A
B
C
Tot
VH examen 11 november 2007 kr.gr. Ommen
J. Timmer met Lotty v.d. Katerstede
VZH
55
A. Beumer met Koy v.d. Katerstede
VHI
90
84
gediskw.
onvoldoende
 
ABC wedstrijd 3 november 2007 kr.gr. IJsselmuiden
A. Beumer met Xero v.d. Jilleshoeve
VHIII
94
91
95
280
 
VZH/VH examen 27 oktober 2007 te Raalte 
Pups
S. Uitslag met Kia v.d. Happy Haus
VZH
52
A. Roesscher met Lero v.d. Katerstede
VZH
52
J. Ramerman met Myka van de Steenweteringslanden
VZH
onvoldoende
C. van Driessen met Latoya v.d. Katerstede
VZH
51
J. Timmer met Bas van Johenny's Haus
VZH
47
M. Berg met Balotte's Grinda
VH 1
92
81
74
247
C. van Driessen met Elza v.d. Klaverviershoeve
VH 1
96
83
80
259
J. Timmer met Kim v.d. Katerstede
VH 1
96
95
90
281
P. Tromp met Goofy v.d. Spoorlanden (gast)
VH3
95
87
92
274
 
Nederlands Individueel Africhtingskampioenschap 20/21 oktober 2007 kr.gr.Frisiana(Friesland
A. Beumer met Xero v.d. Jilleshoeve
VHIII
95
88
84
267
 
Jongehondendag 7 oktober 2007 kr.gr. DTS (Almelo)
J. Tibben met Chico van Johenny's Haus
klasse 6-9 mnd
2e ZG
J. Tibben met Cindy van Johenny's Haus
klasse 6-9 mnd
2e ZG
 
VH examen 30 september 2007 kr.gr. Salland
P. van Essen met Ax v.d. Jilleshoeve
VZH
53
G. Kolk met Jarko of the Happy House
VZH
48
 
Clubmatch 16 september 2007 kr.gr. Hoogeveen
J. Tibben met Bas van Johenny's Haus
tussenklasse
reuen
4e ZG
G. Kolk met Jarko of the Happy House
open klasse
reuen
1e ZG
 
Kampioensclubmatch 5 augustus 2007 kr.gr. Frisiana (Friesland)
J. Tibben met Bas van Johenny's Haus
tussenklasse
reuen
4e ZG
 
Clubmatch 25 juli 2007 kr.gr. Frisiana (Friesland)
J. Tibben met Bas van Johenny's Haus
tussenklasse
reuen
ZG
J. Timmer met Lotty v.d. Katerstede
jeugdklasse teven
G
 
Vechtbokaal 16 juni 2007 te Raalte
VZH honden

     
Tot
  Kringgroep Ommen e.o.
  M. Coomans Fayah van Hildernisse
46
2e plaats
  C. Huysmans Arco vom Haus Dacira
35
  Kringgroep Raalte e.o.
  P. van Essen Ax v.d. Jilleshoeve
52
1e plaats
  M. Berg Balotte's Grinda
39
  J. Ramerman Myka v.d. Steenweteringslanden
25
  A. Roescher Lero v.d. Katerstede
40
3e plaats
     
VH1, VH 2 en VH3
     
B
C
Tot
  Kringgroep Noordwesthoek
  R.Middendorp Arras v.h.Polbeekkwartier
93
90
183
  H. v.d. Wal Esco vd Spoorlanden
86
88
174
  B. Diekman Ingo von Trumelo
87
--
  G. Barelds Mika vd. Gandyshofke
--
80
167
    Totaal van de twee besten
357 1e plaats
  Kringgroep Ommen e.o.
  A. Coomans Ino vom Sardonyx 
80
  G.Wellenberg Ayk vom Mooi Oavolt 
90
170
    Totaal van de twee besten
--
  Kringgroep De Reggestreek
  E.J. Berkhoff Ourha v.d. gandyshofke
--
94
--
  J. Kuipers Fellow von Castra Regina
80
80
160
  N. Kuipers Floyd vom Mühlenknap
84
  J. Molenaar Banjo Fan it Uleboerd 
80
164
    Totaal van de twee besten
324 4e pl.
  Kringgroep Salland
  I. Riphagen Abbey v.h.Polbeekkwartier
85
--
  C. Kisteman Qai von Haus Valkenplatz
--
 
91
176
  B. Willemsen Hessel from O'Donnells  
88
  M. van Laar Urbo v.h. Schoonheterland
89
177
    Totaal van de twee besten
353  2e pl.
  Kringgroep Raalte e.o.
  J. Timmer Kim v.d. Katerstede
91
90
181
  A. Beumer Koy v.d. Katerstede
82
--
  P. Ogink Nyala
--
80
162
  C.v.Driessen Elza v.d. Klaverviershoeve
71
--
  R.Duteweerd Raika v. Harbaja Hof
--
--
--
    Totaal van de twee besten
343 3e pl.
     
  Beste B:  R. Middendorp
93
  Beste C: E. Berkhoff
94
  Beste B/C: 1e pl.: R. Middendorp
183
    2e pl.: J. Timmer
181
    3e pl.: B. Willemsen/M. v. Laar
177

           
Jeugdclubmatch 10 juni 2007 kr.gr. Hoogeveen
J. Tibben met Bas van Johenny's Haus
tussenklasse reuen
1e ZG
J. Tibben met Chico van Johenny's Haus
babyklasse reuen
3e plaats
J. Tibben met Cindy van Johenny's Haus
babyklasse teven
3e plaats
 
Onderlinge wedstrijd 26 mei 2007 te Raalte 
Pups
A. Roesscher met Lero v.d. Katerstede
92
54
146
J. Ramerman met Myka van de Steenweteringslanden
90
53
143
J. Timmer met Lotty v.d. Katerstede
89
54
143
Gevorderden
R. Duteweerd met Raika v. Harbaje Hof
VH 1
78
77
84
239
M. Berg met Balotte's Grinda
VH 1
83
76
81
240
P. van Essen met Ax v.d. Jilleshoeve
VH 1
96
53
93
242
H. Hutten met Hille v.d. Roggebot
VH 1
86
79
84
249
C. van Driessen met Elza v.d. Klaverviershoeve
VH 1
95
84
80
259
J. Timmer met Kim v.d. Katerstede
VH 1
95
96
93
284
Gecertificeerden
P. Ogink met Nyala
VH 3
75
83
85
243
Max Bos Bokaal (speuren): P. Ogink met 75 punten  
Raalte Bokaal B en C): P. Ogink met 168 punten
Stremmelaar bokaal (beste drie onderdelen): P. Ogink met 243 punten
 
ABC wedstrijd 13 mei 2007 kr.gr. Salland te Bathmen
A. Beumer met Xero v.d. Jilleshoeve
VHIII
93
87
93
273
 
Aankeuring 12 mei 2007 te Klarenbeek
J. Tibben met Ivo van de Katerstede     K.kl. 2a voor levensduur
P. Ogink met Nyala     K.kl. 2a voor levensduur
Moed&Vechtlust zeer uitgesproken
A. Beumer met Xero v.d. Jilleshoeve      K.kl. 1a voor levensduur
Moed&Vechtlust zeer uitgesproken
 
Provinciale africhtingskampioenschappen Overijssel 21 en 22 april 2007 kr.gr. Ommen
A. Beumer met Xero van de Jilleshoeve
VHIII
87
85
90
262
 
Clubmatch 8 april 2007 kr.gr. Klein Vosdal (Gelderland)
J. Tibben met Bas van Johenny's Haus
jeugdklasse
reuen
1e ZG
 
VH examen 31 maart 2007 kr.gr. Ommen
P. van Essen met Ax v.d. Jilleshoeve
VZH
onvoldoende
 
Clubmatch 11 maart 2007 kr.gr. Overdinkel
J. Tibben met Bas van Johenny's Haus
jeugdklasse reuen
3 ZG
Beste jeugdhond van Overijssel